iransky
15 اسفند 1401 - 23:16

خیزش جدیدی از ارزشمداری بین دانشجویان شکل گرفته است

ساری- مسئول بسیج دانشجویی مازندران با اشاره به ثبت نام بیش از دو هزار و ۶۰۰ دانشجو برای حضور در اردوهای راهیان نور گفت: شاهد خیزش جدیدی از ارزشمداری بین دانشجویان هستیم.

سید امیر سادات کرمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اظهار اینکه استقبال از اردوهای راهیان نور دانشجویی خوب و گسترده است، افزود: سال گذشته هزار نفر برای راهیان نور اعزام شده بودند و امسال بیش از دو هزار و ۶۰۰ نفر عازم هستند که ۲۰ درصد از دانشگاه فرهنگیان است.

وی گفت: عمده دانشجویان شرکت کننده در اردوهای راهیان نور بار اولی هستند و برخلاف تبلیغات مسموم دشمنان در ماه‌های گذشته والتهابات اخیر که سعی می‌کردند تصویر کاذبی از جوانان و دانشجویان رقم زنند، شاهد حضور چشمگیر دانشجویان هستیم.

وی ادامه داد: در دو عملیات بعد از التهابات اخیر تصویر کاذب و القاهای شیطانی دشمنان شکسته شد و در مراسم اعتکاف دانشجویی نیز شاهد حضور سه برابری دانشجویان نسبت اعتکاف قبلی بودیم.

سادات کرمی با اظهار اینکه حرکت دانشجویان به سمت علقه های دینی بیشتر شده است، گفت: کسانی که مدعی هستند علقه های دینی و ارزشی دانشجویان کمرنگ شده است به جمعیت دانشجویان حاضر در اردوهای راهیان نور بنگرند و به فضل خدا خیزش جدید از ارزشمداری و دینمداری را در بین دانشجویان شاهد هستیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1077929