iransky
28 دی 1401 - 11:37

توزیع لوازم گرمایشی در بین خانواده های کم برخودار استان قم

قم- مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) قم از توزیع لوازم گرمایشی به ارزش بیش از یک میلیارد ریال در بین خانواده های کم برخودار استان قم خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد عبدی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به برودت هوا و گسترش سرما در سراسر کشور، ستاد اجرای فرمان حضرت امام (ره) برای حمایت از خانوارهای کم برخوردار تصمیم گرفت تا تهیه و توزیع لوازم گرمایشی را در دستور کار قرار دهد.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) قم عنوان داشت: برای تأمین لوازم گرمایشی خانواده‌های کم برخوردار در قم بیش از یک میلیارد ریال هزینه شده است.

عبدی ادامه داد: با راه اندازی پویش کشوری تحت عنوان «دلگرمی احسان» که در استان قم به نام شهیدان مهدی زاهدلویی و حسن مختارزاده از شهدای مدافع امنیت اخیر قم می‌باشند در حال اجراست.

وی بیان داشت: خانواده‌های نیازمند در این طرح از سوی گروه‌های جهادی و همچنین نهادها و سازمان‌های حمایتی مورد شناسایی قرار گرفتند لوازم گرمایشی در بین آنان توزیع خواهد شد.

مدیر کل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) قم همچنین ابراز داشت: طی ماه گذشته نیز بیش از ۱۰۰ تن گوشت مرغ و انواع مواد غذایی در بین ۲۵ هزار خانواده نیازمند استان قم توسط ستاد فرمان اجرایی قم توزیع شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 984266